eIDAS

Evropské nařízení pro elektronické podpisy, pečetě, razítka a identity přináší obrovské změny do života firem, úřadů i obyčejných lidí. Výhody elektronických občanek jsou již nyní patrné na mnoha místech. Portál občana, NIA či nové způsoby přihlašování na portál MPSV jsou jedny z projektů, u kterých byli lidé z našeho týmu.

Potřebujete podepisovat smlouvy na dálku? Nebo dělat jiné právní úkony vzdáleně a bez fyzické přítomnosti? Tým 27security umí pomoci s implementací nových procesů autentizace. Vaši klienti mohou využít eOP a potvrdit tak vybrané operace, jako kdyby je fyzicky podepsali. To vše z pohodlí svého domova či kanceláře.

Jednání s úřady už nemůže být jednodušší. Celá firma může se státní správou komunikovat přímo z kanceláře. Všechny formuláře a tiskopisy nyní podepíšete elektronickým podpisem a je hotovo. Naučíme Vaše lidi komunikovat elektronicky a nemusí mít každý přístup do firemní datové schránky. Vaši klienti budou rychleji využívat nabízených služeb a díky elektronizaci procesů snížíte náklady na dodavatele.

Tým 27security se intenzivně podílel na implementaci nařízení eIDAS na Ministerstvu práce a sociálních věcí, které svým rozsahem ICT patří mezi největší a nejsložitější úřady v Česku. Naši lidé pracovali na nové spisové službě, pomáhali s distribucí 9000 nových elektronických podpisů mezi pracovníky úřadů práce a revidovali nové možnosti autentizace občanů do portálů MPSV.